A Csepel Holding mai közgyűlése ma a szokásos szavazások mellett döntött arról is, hogy a tavalyi veszteséges évre való tekintettel a cég nem fizet osztalékot. A közgyűlés felhatalmazta az igazgatóságot a részvények dematerializációjára, valamint arra, hogy a be nem nyújtott papírokat a határidő lejárta után hat hónappal tőzsdei aukción értékesítse. Mivel az eseményen csak 13 százaléknyi részvényes vett részt, csak a megismételt közgyűlés volt érvényes. A főtulajdonos, a szingapúri Excel Machine Tools Ltd. nem képviseltette magát az eseményen.
