BUX 139671.45 0,03 %
OTP 45660 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem jött el a főrészvényes a Csepel-közgyűlésre

A Csepel Holding mai közgyűlése elfogadta az anyavállalati és konszolidált beszámolókat a tavalyi évről és néhány döntést is hozott. A főtulajdonos, a szingapúri Excel Machine Tools Ltd. képviselői nem jelentek meg az eseményen.

2004. április 28. szerda, 14:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Csepel Holding mai közgyűlése ma a szokásos szavazások mellett döntött arról is, hogy a tavalyi veszteséges évre való tekintettel a cég nem fizet osztalékot. A közgyűlés felhatalmazta az igazgatóságot a részvények dematerializációjára, valamint arra, hogy a be nem nyújtott papírokat a határidő lejárta után hat hónappal tőzsdei aukción értékesítse. Mivel az eseményen csak 13 százaléknyi részvényes vett részt, csak a megismételt közgyűlés volt érvényes. A főtulajdonos, a szingapúri Excel Machine Tools Ltd. nem képviseltette magát az eseményen.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet