A Magyar Hírlap cikke szerint a közlekedési tárca is egyetért a követeléssel, ezért felgyorsítja a tárgyalásokat a világ egyik legdrágább autópályáját üzemeltető, s az egyik legjobb koncessziós szerződéssel rendelkező AKA Rt.-vel. A matricásítás azonban a jelen állás szerint évi 12 milliárd forintnyi költséget róna a tárcára, azaz végső soron az adófizetőkre.
(Hozzátesszük, hogy a környező utak kisebb terhelése, az ezzel járó társadalmiköltség-csökkenés viszont jelentős pozitív hatással lenne, ugyancsak az adófizetőkre.)
