Mivel a londoni és az amerikai tőzsdék ma zárva tartják kapuikat, valószínűleg a többi vezető európai piacon és Budapesten is csak félgőzzel fog zajlani a kereskedés.
Az alacsony forgalom várhatóan stagnáló BUX-ot hoz majd magával. Hevesebb elmozdulás csak abban az esetben valószínűleg, ha a tízkor - a BÉT-nyitás után egy órával - napvilágot látó német bizalmi index értéke jelentősen eltér majd a várakozásoktól.
A pénteki zárásban felpörögni látszott a Richter piac, ez ma tovább folytatódhat.
