A szoftvergyártó a 2002-es évet 2,56 millió eurós nettó veszteséggel zárta, ami ugyan jobbnak tűnik az egy évvel korábbi 4 milió eurós veszteségnél, ám akkor az eredményt drasztikusan rontotta egy 3 millió eurós negatív értékhelyesbítés.
Az új Archicad-verzió novemberi megjelenésének köszönhetően a negyedik negyedévet ugyan nyereséggel zárhatta a Graphisoft, ám mint azt öszi profit-warningjukban már közölték, éves eredményük nem kápráztathatja el a részvényeseket.
2003. február 13. csütörtök, 08:42

A szoftvergyártó a 2002-es évet 2,56 millió eurós nettó veszteséggel zárta, ami ugyan jobbnak tűnik az egy évvel korábbi 4 milió eurós veszteségnél, ám akkor az eredményt drasztikusan rontotta egy 3 millió eurós negatív értékhelyesbítés.