BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Másfél százalékkal zuhant a Nikkei

Másfél százalékos veszteséggel zárta kapuit hétfőn a Nikkei. A tokiói börze irányadó mutatóját elsősorban az erős jen miatt gyengélkedő exportcégek papírjai rántották a mélybe, de rosszul teljesítettek az elektronikai társaságok részvényei is. Nyereséget egyedül a bankrészvények mutattak fel.

2003. január 20. hétfő, 08:46

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet