Másfél százalékos veszteséggel zárta kapuit hétfőn a Nikkei. A tokiói börze irányadó mutatóját elsősorban az erős jen miatt gyengélkedő exportcégek papírjai rántották a mélybe, de rosszul teljesítettek az elektronikai társaságok részvényei is. Nyereséget egyedül a bankrészvények mutattak fel.
2003. január 20. hétfő, 08:46
