BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol is részt vesz a román-magyar gázvezeték megépítésében

A román Transgaz társaság és a Mol Rt. képviselői megállapodtak abban, hogy közel 100 kilométer hosszúságú, 600 milliméter átmérőjű gázvezeték épül Szeged és a romániai Öthalom település között, mintegy 20 millió dollár értékben - írta a román gazdasági sajtó.

2003. január 20. hétfő, 15:54

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A különböző gazdasági site-ok által idézettek szerint Románia ezzel a vezetékkel csatlakozik az Európai Unió gázhálózatához. A gázvezeték átadását 2004 novemberére tervezik, s a remények szerint a befektetés révén Románia
nyugati megyéiben a gázellátás folyamatos lesz, megszűnnek az eddig jelentkező nyomáscsökkenési problémák.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet