A magyar befektetők láthatóan kezdik elfelejteni a kilencvenes évek eleji hőskorban beléjük sulykolt „igazságot”, amely szerint nem az osztalékért, hanem az árfolyam-emelkedés reményéért vásárolunk részvényeket. A két felvonásban lezajlott kamatvágás igazi hatása ugyan várhatóan csak ma látszik meg a tőzsdén, de az első jelek már tegnap is egyértelműek voltak: keresték a magas osztalékot fizető papírokat és felment a jelentős állampapírkészlettel rendelkező OTP árfolyama. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2003. január 17. péntek, 07:27
