A hírek szerint az MNB ezúttal is aktívan részt vállalt a forint védelmében, de 244-245 forintos árfolyam körül ezúttal már az eladási oldalon jelent meg. Az elmúlt három nap alatt állítólag több milliárd forintos nyereséget realizált a jegybank (olcsón vett deivzát a sávszélen, majd eladta drágábban a gyengülés után). A bankközi devizapiacon délután 10,87 százalékon állt a hazai fizetőeszköz, ez 246,00-246,20 forintos eurójegyzéseket jelent. A dollár a nemzetközi piacokon jelentősen gyengült, itthon a forint gyengülése következtében azonban erősödött, a bankok a nap végén már 230,50-230,80 forinton jegyezték.
