BUX 139485.15 1,35 %
OTP 44860 2,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Egis 120-as osztalékot fizet

Az Egis mai közgyűlésén a tulajdonosok részvényenként 120 forint osztalék kifizetéséről döntöttek, s három évre újra választották az igazgatóságot. A cég februárban új termékcsoporttal jelentkezik, s továbbra is ígéretesnek tartja a deramciclane-kísérleteket.

2003. január 15. szerda, 15:35

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Egis közgyűlése részvényenként 120 forint osztalék kifizetéséről döntött az elmúlt pénzügyi év után, ami összesen 934 millió forintnak felel meg. Az új könyvvizsgáló az Ernst & Young lett. A közgyűlés döntött a felügyelő bizottság és az igazgatóság díjazásának 5 százalékkal történő emeléséről. Az it-t egyébként három évre újraválasztották az Egis tulajdonosai. A társaság a tavalyi szünet után az idén, február 1-től új termékcsoportot vezet be. Nem újdonság, de jó hallani, hogy az Egis továbbra is nagyon ígéretesnek tartja a deramciclane-kíserleteket. A gyógyszercég a 2002/2003-as pénzügyi évben a belföldi és export árbevétel nagymértékű növelését, illetve a nyereséghányad fenntartását tervezi.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet