Az Egis közgyűlése részvényenként 120 forint osztalék kifizetéséről döntött az elmúlt pénzügyi év után, ami összesen 934 millió forintnak felel meg. Az új könyvvizsgáló az Ernst & Young lett. A közgyűlés döntött a felügyelő bizottság és az igazgatóság díjazásának 5 százalékkal történő emeléséről. Az it-t egyébként három évre újraválasztották az Egis tulajdonosai. A társaság a tavalyi szünet után az idén, február 1-től új termékcsoportot vezet be. Nem újdonság, de jó hallani, hogy az Egis továbbra is nagyon ígéretesnek tartja a deramciclane-kíserleteket. A gyógyszercég a 2002/2003-as pénzügyi évben a belföldi és export árbevétel nagymértékű növelését, illetve a nyereséghányad fenntartását tervezi.
