A befektetők pozitívnak értékelhették a Mol három éves stratégiáját, illetve a Slovnaft-híreket, az olajipari papír ugyanis 30 forintos erősödéssel kezdte a napot. A vezető részvények közül drágul még a Richter, a Matáv és az OTP azonban szerény veszteségeket kénytelen elkönyvelni.
