BUX 139975.07 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sokat vesztettek a nagybefektetők

Az európai és tengerentúli nagybefektetők 2001-ben 2 600 milliárd dollárt, azaz vagyonuk mintegy 6 százalékát vesztették el a piac gyengülése miatt - olvasható a Reuters oldalain.

2002. július 8. hétfő, 13:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Legtöbbet a brókercégek vesztettek, a díjakból származó bevételekből élő nagyobb bankok sokkal jobban boldogultak. A kisebb, független bankok mintegy 43 százalékos nyereségcsökkenést könyvelhettek el. A magánbankok jövedelmezősége Európában 34, míg az Egyesült Államokban 69 százalékkal csökkent.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet