A BÉT-en ezidáig nem volt túl nagy mozgás. A BUX gyakolatilag tegnapi záróértékén állt, a vezető részvények mindegyike a tegnapi árfolyam plusz-mínusz egy százalékos sávjában mozgott, kivételt talán csak az OTP jelentett, aki erőteljesen korrigált felfelé. Nagyott esett azonban az Egis részvénye - több, mint 4 százalékot. Pallos Balázs, a CIB Értékpapír Rt. kereskedője szerint az Egis-papírok a múlt héten jelentősen túlértékelődtek - egy árfolyamra kerültek a Richter részvényével -, így a mai nap folyamán tapasztalt esés korrekciós folyamatnak tekinthető.
2002. július 3. szerda, 14:26
