A BUX szerdán - ügyet sem vetve a fő európai trendekre - felfelé menetelt: 1,53 százalékkal nőtt, és 7 452,87 ponton zárt. A vezető részvények közül az OTP járt a legjobban: 4,4 százalékkal erősödött, így 2 125 forintos árfolyamon állapodott meg. A Matáv-papírokat 2,5, míg a Richter-részvényeket 0,3 százalékkal magasabban jegyzik, árfolyamuk 820 illetve 14 550 forint. A Mol 0,1 százalékot veszített értékéből és 4 600 forinton zárt.
2002. július 3. szerda, 16:39
