Várszegi Gábor a Fotex Rt. elnök-vezérigazgatója a továbbiakban visszavonul a vezérigazgatói teendők ellátásától, s a jövőben változatlanul az igazgatóság munkáját irányítja, mint az igazgatóság elnöke. A szükséges formaságok elintézését követően a vezérigazgatói feladatkört Kenedi Robert veszi át.
2002. április 26. péntek, 09:12
