Budapesten az Elmü, az Eravis és a Danubius is 10 órakor tartja a részvényesi összejövetelét, előbbi igazgatósága 1030, utóbbié 45 forintos osztalékjavaslattal állt elő, az Eravis pedig az osztalékelsőbbségi papírokra ezer, a törzsrészvényekre 10 000 forintos osztalékot fizet - ha a részvényesek jóváhagyják.
A Zwack, amely ma reggel tette közzé negyedéves eredményét fél 11-kor tartja közgyűlését, itt 750 forint az osztalékjavaslat. A Humet délután 2-kor kezdődő közgyűlésén elvi ütemtervet fogadnak el a részvénycseréről: a 15 forint névértékű részvényeket 150, avagy 1500 forintos névértékűekké alakítják. A Fevita közgyűlésére Székesfehérváron 10 órai kezdettel kerül sor.
