BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Közgyűlési dömping

Ma igazán beindul a közgyűlési szezon, nyolc tőzsdei társaság hívta össze mára részvényeseit. A Rába közgyűlése Győrben 10 órakor kezdődik, a részvényesek 100 forintos osztalékról határozhatnak. Ugyancsak 10 órakor tartja közgyűlését a Démász Szegeden, az áramszolgáltató 1000 forintos osztalékot tervez.

2002. április 24. szerda, 09:50

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Budapesten az Elmü, az Eravis és a Danubius is 10 órakor tartja a részvényesi összejövetelét, előbbi igazgatósága 1030, utóbbié 45 forintos osztalékjavaslattal állt elő, az Eravis pedig az osztalékelsőbbségi papírokra ezer, a törzsrészvényekre 10 000 forintos osztalékot fizet - ha a részvényesek jóváhagyják.
A Zwack, amely ma reggel tette közzé negyedéves eredményét fél 11-kor tartja közgyűlését, itt 750 forint az osztalékjavaslat. A Humet délután 2-kor kezdődő közgyűlésén elvi ütemtervet fogadnak el a részvénycseréről: a 15 forint névértékű részvényeket 150, avagy 1500 forintos névértékűekké alakítják. A Fevita közgyűlésére Székesfehérváron 10 órai kezdettel kerül sor.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet