BUX 139160.86 -0,24 %
OTP 44960 0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rendkívüli BorsodChem-közgyűlés

A BorsodChem Igazgatósága 2002. május 23-án 14 órára rendkívüli közgyűlést hívott össze. Mint Kovács F. László a NAPI Online-nak elmondta, a rendes közgyűlés után másfél hónappal azért volt szükség újabb közgyűlésre, mert nem sikerült időben elkészíteni a dematerializációt és az új vezetői ösztönző rendszert. A közgyűlés napirendjére azért személyi változások is felkerültek.

2002. április 22. hétfő, 08:34

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BC közgyűlése dönt a részvények dematerializált részvényekké történő átalakításáról, az alapszabály 2., 4., 5., 8., 10., 12., 13., 14., 17. §-ainak módosításáról. Amint a vezérigazgató elmondta, ezek kizárólag a dematerializáció miatti változtatások. Határoznak az új vezetői ösztönző rendszer bevezetéséről, igazgatósági tag(ok) visszahívásáról új igazgatósági tag(ok) megválasztásáról, fb-tag(ok) visszahívásáról és újak megválasztásáról.
A napirendre tűzött kérdésekkel kapcsolatos igazgatósági előterjesztések, illetve
egyéb dokumentumok megtekinthetők a Társaság székhelyén (3702 Kazincbarcika, Bolyai
tér 1.) és a Budapesti Kirendeltségén (Budapest, V. ker. Váci u. 55.) 2002. május 21-én
és 22-én 800-tól 1500 óráig, [valamint 2002. május 21-én 800 órától a BorsodChem Rt.
honlapján (www.borsodchem.hu)].

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet