A mai nappal lezárul az első negyedév, mivel holnap, Nagypénteken nem lesz kereskedés. A Dow Jones eddig 4,1 százalékkal erősödött, vagyis már a második egymást követő negyedévben mutat emelkedést, a Nasdaq viszont 6,3 százalékos veszteségget szedett össze az első három hónapban, mivel a befektetők tartózkodtak a távközlési és számítógépes papíroktól. Az S&P 500 eddig 0,3 százalékot vesztett a negyedévben. A gazdasági fellendülésben való bizakodás töretlennek látszik, egy Bloombergnek nyilatkozó alapkezelő azonban megjegyezte, amennyiben a cégek eredménye nem fogja alátámasztani az optimizmust, az eladási jelzés lesz.
