BUX 138283.33 -0,87 %
OTP 44530 -0,87 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Brau-közgyűlés: 17 százalékos osztalék

A Brau Union Hungária Rt. igazgatósága április 26-án 10 órára a társaság soproni székhelyére hívta össze rendes közgyűlését. A részvényesek a mérleg elfogadásán túl fb-tag választásáról és a jogszabályválasztások miatt szükségessé vált alapszabály-módosításról szavazhatnak. Az igazgatóság által javasolt osztalék a tőzsdén forgó elsőbbségi részvényekre 17 százalék, a törzs- és a dolgozói részvényekre 16 százalék.

2002. március 25. hétfő, 08:00

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet