A nyereségessé válás igen nagy szó az eddig stabilan veszteséges társaság számára, ennek oka azonban elsősorban egy jelentős egyszeri 29 milliós kamatbevétel, üzemi szinten a társaság még mindig veszteséget termelt. Igaz ennek alig több mint 3 milliós összege nagy javulást mutat a korábbi negyedévekhez képest, amelyek során rendre csökkenő, de a három negyedévben összesen így is 207 milliós veszteséget hozott össze a tőzsde első internetes társasága. Nagy kérdés, hogy az idén sikerül e üzemi szinten is nyereséget elérni, amire a korábbi tendencia alapján lenne remény, főleg ha a bejelentett megrendelések a várt nyereséget hozzák.
