A Mol 5 rossz negyedév után felfelé szálló ágba került - jelentette ki Michel Marc Delcommune pénzügyi vezérigazgató-helyettes. A Mol-t segítették a csökkenő olaj- és gázárak, illetve az erős forint. Negatív hír viszont, hogy az eddig növekvő nyereséget hozó Slovnaft az utolsó negyedévben veszteséges volt, ami egy műszaki hibábol adódó egyszeri leállás miatt következett be.
2002. február 14. csütörtök, 15:05
