A társaság tavaly fő tulajdonosát a francia Servier-t követve áttért az októberben kezdődő üzleti évre, így a tavalyi osztalékot valójában csak 9 hónap eredményéből fizetik.
Ma lehet utoljára a 2000-es év utáni osztalékra jogosító Egis-részvényt venni a BÉT-en. A 90 forintos szelvény a jelek szerint nem hozza lázba a befektetőket: a részvény 11915 forinton áll, csupán 451 darab fordult meg eddig a tőzsdén.
2002. február 11. hétfő, 12:05

A társaság tavaly fő tulajdonosát a francia Servier-t követve áttért az októberben kezdődő üzleti évre, így a tavalyi osztalékot valójában csak 9 hónap eredményéből fizetik.