BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Európai tőzsdék: intenzív emelkedés

Erősen emelkednek az árfolyamok a vezető európai tőzsdéken az erős amerikai zárás és a G7 pénzügyminisztereinek derülátó hétvégi nyilatkozata után. Az egyik legjobban szereplő részvény a 4,05 százalékkal emelkedő Deutsche Telekom. A DT pénteken 3,3 százalékkal esett, miután a Fitch stabilról negatívra rontotta hitelbesorolási kilátásait. Ma viszont Morgan Stanley Dean Witter semlegesről "outperform"-ra javította a részvényre adott ajánlását, mondván az idei 19 százalékos esés túlzott volt a társaság adósságcsökkentésével kapcsolatos aggodalmakhoz képest.

2002. február 11. hétfő, 09:51

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet