BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább zuhan a Nokia

A világ legnagyobb mobiltelefon-gyártója a Nokia ma már 5,6 százalékkal gyengült a tőzsdén miután a Morgan Stanley "unterperform"-ra vette vissza "neutrál"-ról a részvény minősítését. Az elemzés drasztikus, 15 eurós célárat fogalmazott meg az - akkor még - aktuális 25 eurós árfolyammal szemben.

2002. január 21. hétfő, 11:10

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet