BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beszéljük meg helyett Megbeszéljük

Bolgár György a Klubrádióban indít új műsort Megbeszéljük címmel - jelentették be a Klubrádió mai sajtótájékoztatóján. Bolgár a múlt héten lépett ki a Magyar Rádiótól, miután a Kossuth adó vezetése leállította Beszéljük meg! című népszerű műsorát.

2002. január 14. hétfő, 11:38

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet