A Novotrade bejelentette, hogy egyik leányvállalata németországi tőzsdéken vételi megbízást adott Novotrade-részvényekre. A sajátrészvény-vétel viszont a fő tulajdonos Német Befektetési Rt. befolyásának növekedését jelenti, ami vételi ajánlati kötelezettséget teremt. A Novotrade – mint Rényi Gábor elnök lapunknak elmondta – árfolyam-karbantartás céljából döntött a részvényvásárlás mellett, a fő tulajdonos vételi ajánlati kötelezettségére nem számítottak. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.
2001. október 12. péntek, 06:59
