BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gyengülés Amerikában is

A várhatóan gyenge negyedéves gyorsjelentések miatt gyengültek a New York-i tőzsde vezető indexei tegnap. A piacokon a kivárás volt a jellemző, miután sokan arra számítanak, hogy a Fed ismét csökkenti irányadó kamatait.

2001. október 2. kedd, 08:32

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Nasdaq 1,22 százalékkal csökkent a pénteki záráshoz képest, a DJIA 0,12 százalékot veszített értékéből. A nem túl rózsás hangulaton az sem javított sokat, hogy az USA beszerzői menedzserindexe a vártnál lényegesen kevésbé csökkent, miután az adatban még teljesen jelent meg a szeptemberi krízis hatása.

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet