Az IBUSZ részvényesek ugyancsak pénteken döntenek hivatalosan a társaság részvényeinek tőzsdei kivezetéséről, de az szinte már biztosra vehető. Az igazgatóság mai közleménye szerint az egyik napirendi pont elfogadása esetén, az IBUSZ vezetése 14 napon belül kezdeményezni fogja a részvények értékpapírlistáról való törlését.
2001. szeptember 26. szerda, 08:12
