A tegnapi meredek zuhanás után kismértékű emelkedéssel zárta a kereskedést ma a Nikkei 225. Az amerikai tőzsdék zárva tartása miatt csak az európai tőzsdék voltak iránymutatóak. Az index így csütörtökön mintegy 3 pontos erősödés után 9613 ponton zárt. A telekommunikációs szektor általános emelkedése mellett azonban néhány nagyobb vállalat, mint például a Sony árfolyama tovább mérséklődött.
2001. szeptember 13. csütörtök, 09:37
