A Neuer Markt-ot működtető Deutsche Börse AG új normákat készül bevezetni a negyedéves mérlegeket közlő tőzsdei cégek számára. Az utóbbi időszakban egyre gyakoribb botrányok és csődök nyomán erősödő befektetői nyomás hatására a technológiai cégek a korábbinál áttekinthetőbb információkkal kötelesek tájékozatni a nyilvánosságot. Az első ízben a harmadik negyedévi jelentéseknél megkövetelt normák szerint a tőzsdei cégek többek között bevételeik források szerinti részletezését, a még nem teljesített megrendelések állományát és a kutatásra-fejlesztésre fordított kiadásaikat is közzé fogják tenni.
2001. július 19. csütörtök, 09:50
