A személyi változások részeként az igazgatóság Csányi Sándort, az OTP elnök-vezérigazgatóját megválasztotta az igazgatóság nem főállású alelnökévé.
A Molnál várható változásokról már tegnap elterjedtek a pletykák a piacon, a Napi Gazdaság mai száma részben ezzel magyarázza a papír áresését.
A két új vezérigazgató a Népszabadságnak azzal indokolta a döntést, hogy a Mol a Slovnaftban és a TVK-ban szerzett részesedése révén olyan vállalatcsoporttá vált, amelynek irányítása a korábbinál bonyolultabb feladat. A lap szerint a Mol - amely továbbra is érvényesnek tartja a gdanski finomítóra tett ajánlatát - komolyan vizsgálja annak lehetőségét is, hogy együttműködjék a görög Hellenic Petroleum céggel.
