Levélben értesítette részvényeseit a Budapest Bank a tavalyi év után járó osztalék felvételének módjáról, valamint a bank zárt társasággá alakulásáról. A levélhez mellékelték a zárttá alakuláshoz szükséges kisrészvényesi hozzájárulási nyilatkozatot is, meglehetősen félreérthető módon kérve, hogy a részvényes az osztalék felvételekor a nyilatkozatot vigye magával. Több részvényes félre is értette az értesítést, s azt hitte, a nyilatkozat leadása szükséges az osztalék felvételéhez, amiről természetesen szó sincs. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. június 7. csütörtök, 06:59
