BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felértékelődhetnek a Mol egyes befektetései

Egyesülést tervez a Gaz de France többségi tulajdonában lévő két regionális gázszolgáltató, az Észak-dunántúli és a Dél-alföldi Gázszolgáltató. A két vállalat június vége előtt akarja megtartani a cégösszevonást jóváhagyó közgyűlését és ősszel be is jegyeznék az új társaságot, amely a Dualgáz nevet viselné. A Mol 25 százalékot meghaladó részesedéssel rendelkezik mindkét társaságban, ami az átalakulás tekintetében gyakorlatilag vétójogot jelent számára a közgyűléseken. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.

2001. május 31. csütörtök, 07:15

Economx
Economx

Ez is érdekelhet