A kérdés csak az, hogy az olajtársaság hogyan tudja kihasználni a helyzet számára nyilvánvalóan kedvező alakulását, különösen annak fényében, hogy a Mol éppen az elmúlt időszakban hirdette meg új stratégiáját, amely szerint meg kíván szabadulni kisebbségi befektetéseitől.
