BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több mint 300 millió forint veszteség a brókercégeknél

A Budapesti Értéktőzsde negyedéves kockázati összefoglalójából kiderül, hogy az adatait közzétevő 29 brókercégből mindössze 13 tudott nyereségesen működni az év első három hónapjában. A nullszaldó körül vegetáló kicsik mellett néhány cég jelentős veszteséggel indított, de a korábban milliárdos eredményt felmutató piacvezető társaságok is csak meglehetősen csekély nyereséget tudtak elérni. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. május 19. szombat, 07:15

Economx
Economx

Ez is érdekelhet