A Budapesti Értéktőzsde negyedéves kockázati összefoglalójából kiderül, hogy az adatait közzétevő 29 brókercégből mindössze 13 tudott nyereségesen működni az év első három hónapjában. A nullszaldó körül vegetáló kicsik mellett néhány cég jelentős veszteséggel indított, de a korábban milliárdos eredményt felmutató piacvezető társaságok is csak meglehetősen csekély nyereséget tudtak elérni. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. május 19. szombat, 07:15
