Nincs valami haj, de jó a hangulat a világ börzéin, különösen a technológiai papírok és indexek esnek. A fő ok a Cisco gyenge eredménye és második negyedévi pesszimista árbevétel jóslata. Ennek nyomán Európában az amúgy is gyengélkedő Ericsson, az Alcatel és a Vodafone esik, a techMark pedig 2,13 százalékot veszített értékéből. A Nasdaq futures 40 pontos, azaz 2 százalékos csökkenést mutat, de a DJIA tartja magát a futures csak 0,30 százalékos visszaesést jelez, az S&P futures 6 pontos mínuszban van.
2001. május 9. szerda, 10:53
