Az Aranypók június 6-án 9 órakor tartja a közgyűlést, amelyen a lemondott igazgatósági és felügyelő bizottság tagok újra választása lesz a legfőbb napirendi pont, de sor kerül az alapszabály módosítására is. A Domus egy nappal hamarabb, június 5-ére hívta össze a részvényeseket, amelyen mindössze a könyvvizsgáló választás szerepel.
