BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Aranypók és Domus: újabb közgyűlések

Nem rég ért véget a tőzsdei társaság éves rendes közgyűlési szezonja két társaság máris újabb közgyűléseket hívott össze. A tőzsdei kivezetés előtt álló Aranypók és a Domus szintén június elején tartja a társasági eseményt.

2001. május 4. péntek, 08:38

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Aranypók június 6-án 9 órakor tartja a közgyűlést, amelyen a lemondott igazgatósági és felügyelő bizottság tagok újra választása lesz a legfőbb napirendi pont, de sor kerül az alapszabály módosítására is. A Domus egy nappal hamarabb, június 5-ére hívta össze a részvényeseket, amelyen mindössze a könyvvizsgáló választás szerepel.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet