További két áramszolgáltató jelentette be ma osztalékfizetésének kezdetét. Az Émász Rt. május 24-től a tízezer forint névértékű részvények után 560 forintot fizet. Az Elmű részvényesek pedig május 25-től vehetik fel a szintén tízezer forintos névértékű papírjaik után járó 1375 forintos.
2001. május 3. csütörtök, 08:27
