Jövő hétfőtől egységesedik a Konzum Kereskedelmi és Ipari Rt.tőzsdére bevezette részvénysorozata. A társaságnak a tavalyi alaptőke-emelés miatt kellett másik sorozatot kibocsátani, az év közi tőkebevonás miatt ezek a papírok csak törtévi osztalékra voltak jogosultak. Most azonban, hogy a társaság nem fizet osztalékot elhárult az akadály az összevonás elöl.
2001. május 3. csütörtök, 08:49
