BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Május 7-től egységes lesz a Konzum részvénysorozata

Jövő hétfőtől egységesedik a Konzum Kereskedelmi és Ipari Rt.tőzsdére bevezette részvénysorozata. A társaságnak a tavalyi alaptőke-emelés miatt kellett másik sorozatot kibocsátani, az év közi tőkebevonás miatt ezek a papírok csak törtévi osztalékra voltak jogosultak. Most azonban, hogy a társaság nem fizet osztalékot elhárult az akadály az összevonás elöl.

2001. május 3. csütörtök, 08:49

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet