A mai Magyar Tőkepiacban hivatalosan megjelent az Aranypók Rt. részvényeire szóló vételi ajánlat. Az 58 részvényes által alkotott konzorcium május 4 és június 17 között 7500 forintos árfolyamat ajánl az Aranypók papírokért. Az ajánlattételre a társaság tőzsdei kivezetésé miatt van szükség, amelyet már a múlt heti közgyűlésen jóváhagytak a részvényesek.
2001. május 3. csütörtök, 08:12
