Az IBUSZ Rt. mai közgyűlésén a korábbi évek hagyományainak megfelelően várhatóan ezúttal is csak az elsőbbségi részvények utáni osztalékfizetésre adják áldásukat a tulajdonosok. Az igazgatóság javaslata alapján a részvényesek értékpapíronként 200 forint, azaz a névérték 20 százalékának megfelelő osztalék kifizetéséről döntenek. Az 50 millió forint össznévértékű elsőbbségi sorozat után kifizetendő 10 millió forint egyébként elenyésző a tavalyi 223,5 millió forint mérleg szerinti eredményhez képest.
2001. április 27. péntek, 07:10
