BUX 139170.85 -0,23 %
OTP 44950 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az IBUSZ csak az elsőbbségiekre fizet osztalékot

Az IBUSZ Rt. mai közgyűlése - a korábbi évek hagyományainak, illetve a várakozásoknak megfelelően - úgy döntött, hogy csak az elsőbbségi részvények után fizet osztalékot. A cég értékpapíronként 200 forint, azaz a névérték 20 százalékának megfelelő osztalékot fizet. Az 50 millió forint össznévértékű elsőbbségi sorozat után kifizetendő 10 millió forint egyébként elenyésző a tavalyi 223,5 millió forint mérleg szerinti eredményhez képest.

2001. április 27. péntek, 14:13

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet