BUX 138530.74 -0,69 %
OTP 44640 -0,62 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Vodafone harminc százaléka az Antenna kezében

Lezárult az Antenna Hungária és a Magyar Posta között zajló tárgyalássorozat, így várhatóan két hónapon belül 30 százalékos plusz egy szavazatot jelentő tulajdoni hányadával a műsorszóró társaság lesz a Vodafone egyetlen magyar befektetője. A posta finanszírozási problémákkal indokolta a kiszállást. Az elmaradt tőkebevonás miatt az Antenna Hungária egyelőre hitelből vásárolja meg a Posta részesedését, és így oldja meg a tulajdonrésszel járó szükséges befektetéseket is. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. április 10. kedd, 07:34

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet