BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kopint-Datorg: nem érdemes beavatkozni a tőzsdébe

Nem hozzák meg a várt eredményt, a tőzsde újjáélesztését célzó tervezett kormányzati beavatkozások – véli a Kopint-Datorg Rt., amelynek kutatói szerint hosszú távon csak egy regionális tőzsdének van létjogosultsága. A társaság elemzésében kellemetlennek nevezi a tőzsde mélyrepülését, ám arra hívja fel a figyelmet, hogy ez a gazdaság egészét kevéssé érintő fejlemény. Kétségtelennek tartják, hogy célszerű lett volna új bevezetésekkel növelni a tőzsdei szereplők számát, ám most már elkésettnek tartanak egy ilyen lépést, tekintettel a BÉT iránt megnyilvánuló nagyfokú érdektelenségre. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. április 7. szombat, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet