Ambiciózus, évi 16 százalékos forgalombővüléssel és 2003-ra már 500 forint körüli részvényenkénti eredménnyel számol a Graboplast Rt. hosszú távú stratégiája. A társaság honlapján szereplő prezentáció szerint a társaság árbevételének 42 százaléka származik majd Nyugat-Európából, a belföldi értékesítés részesedése viszont mindössze 27 százalékot tesz majd ki. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. április 6. péntek, 06:59
