BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már tegnap is vett saját részvényt a Graphisoft?

A Graphisoft N.V. tegnap bejelentette, hogy saját részvény vásárlást határozott el, mivel alulértékeltnek tartja a társaság részvényeit. A Graphisoft-részvények árfolyama a bejelentést követően tíz százalékkal emelkedett, amit piaci szereplők a bejelentés hatásának tulajdonítottak. Az áremelkedésben azonban a társaság vásárlásai is szerepet játszhattak, mivel ma bejelentették, hogy a Graphisoft R&D Rt. már tegnap megbízást adott - meg nem jelölt mennyiségű - saját részvény vásárlására.

2001. április 5. csütörtök, 09:25

Economx
Economx

Ez is érdekelhet