A Graphisoft N.V. tegnap bejelentette, hogy saját részvény vásárlást határozott el, mivel alulértékeltnek tartja a társaság részvényeit. A Graphisoft-részvények árfolyama a bejelentést követően tíz százalékkal emelkedett, amit piaci szereplők a bejelentés hatásának tulajdonítottak. Az áremelkedésben azonban a társaság vásárlásai is szerepet játszhattak, mivel ma bejelentették, hogy a Graphisoft R&D Rt. már tegnap megbízást adott - meg nem jelölt mennyiségű - saját részvény vásárlására.
2001. április 5. csütörtök, 09:25
