BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Inflációt meghaladó nyereségnövekedést vár az Egis

Az Egis Gyógyszergyár tegnapi közgyűlésén az 58 százalékban megjelent részvényesek elfogadták a tavalyi beszámolót és 120 forint osztalék fizetéséről döntöttek, ám a fő tulajdonos Servier-n kívül ellenezték a társaság üzleti évének október elsejére való igazítását. Az Egis 48-49 milliárd forintos árbevételt és az infláció mértékét meghaladó nyereségnövekedést vár az idén, miközben az exportárbevétel a tavalyi 102 millió dollár után 114 millió dollárra nőhet. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. április 5. csütörtök, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet