Az első negyedéves árbevétel 5,8-6 millió euró lesz, a korábban már jelzett veszteség 1 millió euró alatt marad. Az elnök-vezérigazgató a második negyedévre vonatkozóan nem kívánt előrejelzést adni - tudósított az MTI.
A Graphisoft Rt. idén legfeljebb 10 százalékos árbevételnövekedéssel számol, a nyeresége pedig az árbevétel 5-10 százaléka lesz - közölte Bojár Gábor, a társaság elnök-vezérigazgatója mai sajtótájékoztatóján.
2001. április 4. szerda, 11:12

Az első negyedéves árbevétel 5,8-6 millió euró lesz, a korábban már jelzett veszteség 1 millió euró alatt marad. Az elnök-vezérigazgató a második negyedévre vonatkozóan nem kívánt előrejelzést adni - tudósított az MTI.