BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az év egészére nyereséget vár a Graphisoft

A Graphisoft Rt. idén legfeljebb 10 százalékos árbevételnövekedéssel számol, a nyeresége pedig az árbevétel 5-10 százaléka lesz - közölte Bojár Gábor, a társaság elnök-vezérigazgatója mai sajtótájékoztatóján.

2001. április 4. szerda, 11:12

Economx
Economx

Ez is érdekelhet