A társaság tájékoztatása szerint Braun Péter, az OTP Bank Rt. IT és logisztikai divíziójának a vezetője április 1-jei hatállyal saját kérésére nyugállományba vonul. A megbízást a továbbiakban Pap Gyula a divízió vezetésével, aki korábban a divízión belül a Számítástechnikai Üzemeltetési Igazgatóság ügyvezető igazgatója volt. Braun Péter tagja az OTP Bank igazgatóságának is, helyette az új tag megválasztásra a társaság évi rendes közgyűlésén kerül sor.
2001. március 30. péntek, 08:47
