BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra százmilliárdos lehet a Mol vesztesége

Százmilliárdos, a tavalyihoz hasonló nagyságrendű veszteség várható az idén is a Mol gázüzletágában – nyilatkozta a Dow Jonesnak a Mol új gázüzletág-vezetője Szemmelveisz Zoltán. A várható veszteségről Felkai György, a Mol kommunikációs igazgatója a NAPI Gazdaság kérdésére kijelentette, hogy az említett szám nem tekinthető a Mol igazgatósága által tavaly adott hivatalos becsléssel egyenértékűnek. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. március 29. csütörtök, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet