Százmilliárdos, a tavalyihoz hasonló nagyságrendű veszteség várható az idén is a Mol gázüzletágában – nyilatkozta a Dow Jonesnak a Mol új gázüzletág-vezetője Szemmelveisz Zoltán. A várható veszteségről Felkai György, a Mol kommunikációs igazgatója a NAPI Gazdaság kérdésére kijelentette, hogy az említett szám nem tekinthető a Mol igazgatósága által tavaly adott hivatalos becsléssel egyenértékűnek. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 29. csütörtök, 06:59
