Csak a holland KPN Telecom-mal "azonos státuszú" vevő jelenhet meg a Pantel Rt.-ben a tulajdonosi megállapodás és a hitelező bankokkal kötött szerződés alapján - mondta Horváth Pál a társaság vezérigazgatója azt követően, hogy a KPN hétfőn bejelentette, hogy megválik kelet-európai érdekeltségeitől, így a Pantel 75,2 %-os részesedésétől is. Az eladási folyamat akár egy évig is eltarthat. A Pantel eközben folytatja korábban megfogalmazott stratégiáját és üzleti tervének végrehajtását, melyben a tavalyi 5 milliárd után 10 milliárd forint körüli árbevételre és év végére nullszaldó körüli EBITDA értékre számít.
2001. március 28. szerda, 11:04
