A Népszabadság információi szerint Madarász László, a Postabank jelenlegi elnöke tölti majd be a banknál a vezérigazgatói posztot is, miután Auth Henrik jelenlegi vezérigazgató az MNB-hez távozik. Madarász kinevezése egyelőre átmenetinek tekinthető, mivel még nem dőlt el, hogy a Magyar Posta, amely a bank többségi részesedését szeretné megszerezni végül mekkora részvénycsomaghoz jut, és ennek fényében milyen vezetői posztokra tart igényt.
2001. március 28. szerda, 08:46
